גל החסימות הבא

אז אחרי בעיית מוצרי ההדברה, ניראה שזה יהיה הגל הבא של חסימות:
אמזון חויבה להסיר מהפלטפורמה שלה ציוד בית ספר ותכשיטים לילדים, שכוללים כמויות גבוהות של עופרת וקדמיום. אם אתם מוכרים בקטגוריה הזו, כדאי להתחיל להכין את המסמכים

קראו עוד »

הייג'קרים סינים

בתחילת שנות האלפיים קראו להם Cyber Squatters. עכשיו הגיעו ה-Trademark Squatters.
לפני 12-13 שנים, לקוחות היו פונים אליי ומתלוננים שמישהו תפס להם את הדומיין (אתר אינטרנט) בסין, ורשם אותו על שמם.

קראו עוד »

כיצד לבחור שם מותג טוב, שתוכלו לרשום בעתיד כטריידמארק?

בחרתם מוצר, בידלתם אותו. בחרתם בשם קליט וטוב למוצר (שילוב השמות של ילדכם!). המותג ניראה פנוי בגוגל. ואז, כשהחלטתם סוף סוף לרשום את שם המותג כטריידמארק, מסתבר שהשם אינו ניתן לרישום. מתברר כי הוא תפוס, או "גנרי" מידי. אם אין טריידמארק, אין ברנד רג'יסטרי, ואמזון לא תגן על המותג שלכם. אז מה עושים? לרוב ממתגים מחדש, ובוחרים בשם אחר, שתוכלו להגן עליו ולרשום כטריידמארק. סיטואציה מאכזבת, שאנחנו נתקלות בה לא מעט, לצערי.

קראו עוד »

מה ניתן לעשות אם מישהו העתיק תמונה שלכם, והעלה אותה לליסטינג שלו?

הדעה הרווחת היא כי יש צורך ברישום של זכויות יוצרים, כדי לדרוש מאמזון שיסירו את התמונה. ואכן, אמזון אוהבת לראות תעודות. ישנו מרשם של זכויות יוצרים בארה"ב (copyright.gov)- וניתן לרשום את התמונות שלכם כדי לקבל הגנה חזקה. אם מתלוננים לאמזון ומראים את תעודת הרישום של התמונות, הם יסירו מייד את התמונה.

קראו עוד »

בחירה נכונה של מותג

לא כל שם ניתן לרישום כטריידמארק. בעקבות שיחות רבות עם לקוחותינו, ריכזנו עבורכם 4 טיפים חשובים לבחירת שם מותג חזק וטוב, שתוכלו לרשום כטריידמארק בקלות:

קראו עוד »